fethiye tahin helvaları

Sizin için Seçtiklerimiz

Yorumlar

Yapmış olduğum alışveriş aynı gün içerisinde kargolandı ve ertesi gün elime ulaştı. Deneme amaçlı tek ve çifte kavrulmuş olarak iki çeşit tahinden sipariş verdim, çifte kavrulmuş olanın aroması daha bir yoğun ve her ikisininde lezzeti şahaneydi.

Ayşe Yeşilyurt

İstanbul’da yaşayan bir Fethiye’li  olarak, yıllardır çam balımı sürekli Mendos’dan alırım, yoğunluğu, rengi, aroması her zamanki gibi mükemmel, şiddetle tavsiye ederim.

Kerim Mat

Fethiye susamından yapılan yerli tahinlerinizin lezzeti tartışılmaz ve bu tahinden yapılma tahin helvasının lezzeti de yine bir başka. Bağımlısı oldum diyebilirim.

Gülizar Kalyoncu

Şu soğuk kış günlerinde ailecek sizden almış olduğumuz pekmezlerin sayesinde ayakta kalıyoruz. Özellikle harnup pekmezi tam bir ilaç.

Mert Nadir

Şu güzel memleketimizde dışardan ithal gelen susamlardan yapılma tahinlerini tüketmek yerine, kendi topraklarımızda yetişen, kendi ürettiğimiz ürünleri kullanmak her zaman için en doğrusu, teşekkürler Mendos.

Aygül Kocadağ

Fethiye’ye tatile geldiğim zaman bir tanıdığımızın tavsiyesi üzerine mağazanızdan alışveriş yapmıştım, çok memnun kaldım. Artık sürekli tahinimi, helvamı, pekmezimi sizden alıyorum. Humusumu da özellikle Çifte Kavrulmuş Fethiye Tahini ile yapıyorum, aradaki lezzet farkı inanılmaz. Herkese tavsiye ederim.

.

Gürcan / C.