Kupon

Siparişin ödeme aşamasına geldiğinizde hesabınızda kuponunuz varsa Ürün ve/veya Sepet Kuponları alanında girebilirsiniz.

Kupon kullanılarak alınan ürünlerin iade veya iptalinde sepetin tamamının iade veya iptal edilmesi gerekir. Kullanım süresi devam ediyorsa kupon hesabınıza tekrar yüklenir. Kısmı iade ve kupon son kullanım süresi geçtikten sonra yapılan iptal ve iade işlemlerinde kupon tekrarlanmaz.

Kupon kullandığınız alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinizde, kampanya halen devam ediyorsa kupon, hesabınıza tekrar yüklenir. Kupon kullandığınız alışverişte kısmi iptal veya iade yaptığınız durumlarda kupon hesabınıza tekrar yüklenmez.

Kuponlar, mendos.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla ve anında indirim kampanyalarıyla birleştirilemez.

Szler çin tanımlı kuponlara Üye girişi yaptıktan sonra Hesabım sayfasında yer alan Kuponlarım linkinden ulaşabilirsiniz.

Tanımlı  kuponlar bazı durumlarda otomatik olarak sipariş tamamlama sürecinde otomatik olarak aktif olur.

Hesabım sayfasında bulunan  Kuponlarım linkinden kuponlarınızla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

-Kupon tek kullanımlık ve kuponu daha önce br siparişinizde kullanmış olabilirsiniz
-Kuponun süresi bitmiş olabilir
-Kuponu kullanmak için gerekli minimum tutarda bir sipariş oluşturmamış olabilirsiniz

 

mendos.com’un özel kampanyalarına katılarak indirim kuponları kazanabilirsiniz. Ayrıca mendos.com üyelerine hediye ettiği ve belirli ürünlerde geçerli ürün kuponlarından da faydalanabilirsiniz.

mendos.com kampanyalarına katılarak kazanabileceğiniz kuponlardır. Hesabım menüsündeki Kuponlarım sayfasından kuponlarınızı ve kuponlarınızın kaç gün kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Siparişin tamamını veya bir kısmı reddedildiğinde, reddedilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı, hesabınıza geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alışveriş yaptığınız tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

Ürün bedeli kupon tutarıyla aynı veya daha yüksekse kuponunuzu kullanabilirsiniz. Siparişin ödeme aşamasına geldiğinizde hesabınızda kuponunuz varsa Ürün ve/veya Sepet Kuponları alanında görürsünüz. İ

Önemli Not: Her siparişinizde 1 adet kupon kullanabilirsiniz.

mendos.com kullanıcıların hesaplarına tanımlanan ve belirli ürün veya ürün grupları için geçerli olan kuponlardır. Hesabım menüsündeki Kuponlarım sayfasından kuponlarınızı ve son kullanma sürelerini öğrenebilirsinz.

Kampanya

mendos.com’da yeni başlayan kampanyalar, isteğinize göre e-posta kutunuza ve/veya telefonunuza gönderilir. Siteye üye olduysanız KVKK sözleşmesini onaylamış olduğunuzdan dolayı, kampanyalardan mail yada SMS yoluyla haberdar edilirsiniz. Eğer üyelik oluşturmadıysanız  üye bültenimize üye olmanız yeterli.

mendos.com kampanyalarından sadece üyeler faydalanabilir. Misafir kullanıcı olarak yaptığınız alışverişi tamamlamadan önce üye olduğunuzda kupon kazanma hakkı elde edersiniz.