Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından Ürünü Değiştir butonuna basın. 
 
Değişim talebi oluşturup ürünü kampanya kodu ile birlikte kargo firmasına teslim edin.  
 
Talebi oluşturduktan sonra 3 gün içerisinde ürünü kargoya vererek sisteme kargo takip bilgisi girin. Takip numarası girilmediği takdirde değişim talebi iptal edilir. (Kampanya kodu ile yapılan gönderimlerde ürün kargoya verildikten sonra takip numarası sisteme otomatik olarak yansır.)
 
Kargo takip bilgisi sisteme girildikten sonra mağazanın talebe yanıt verme süresi 3 iş günü + 24 saattir. 
 
Mağaza, değişim talebini onaylayıp sisteme yeni ürünü kargoya verir.
Üye olarak alışveriş yaptıysanız; Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından Ürünü Değiştir butonuna basın. 
Değişim Şekli başlığından “Ürünü değişim için kargoya verdim” şıkkını seçip takip numarasını ve kargo firmasını girebilirsiniz. 
 
Misafir kullanıcıysanız; alışverişten sonra size gönderilen e-postalardaki Sipariş Detayı linkinden Ürünü Değiştir butonuna basarak işleminizi yapabilirsiniz. 
Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından veya ürün detay sayfasından Mağazaya Soru Sor butonuna basarak mağazayla irtibata geçebilirsiniz. Ürünün temini için onay süreci uzamış olabilir. Değişim işlemini iade olarak değiştirebilirsiniz. Hesabım menüsündeki  İptal / Değişim / İadesayfasından Değişim sekmesini tıklayıp talebinizi geri çekebilirsiniz. Değişim talebini geri alıp iade talebinde bulunabilirsiniz. 
Misafir kullanıcıysanız; alışverişten sonra size gönderilen e-postalardaki Sipariş Detayı linkinden değişim talebini geri alabilirsiniz. 

İade / Değişim / İptal

Ürün / Mağaza

Ödeme

Kargo & Teslimat

Kuponlar / Kampanyalar